Za dron berete vždy plnou zodpovědnost!

Nastudujte alespoň základní pravidla , než budete létat se svým dronem.

Létání s dronem nad areálem poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou je zakázáno. Létat s dronem se smí pouze s povolením vlastníka objektu. 

Nedovolené použití dronu nad areálem poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře je pod pokutou 100 tis. až 5 milionů.

Opakovaně řešíme situace, kdy pilot dronu bez povolení, nerespektoval ochranné pásmo a létal příliš blízko kostela, až uvízl s dronem na střeše. Uvědomte si, že toto nezodpovědné chování se může pilotům prodražit. Majiteli dronu je v tomto případě účtována cena za odborné výškové práce nutné k sundání uvízlého stroje, a pak samozřejmě je po majiteli vyžadována náhrada za vzniklé škody na památce, a pokuta za nerespektování zákazu. 

Bohužel opakované nerespektování zákazu nás nutí ke stále se zpřísňujícím podmínkám.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku či kritiku, napište nám. Na Vaše dotazy odpovíme v nejkratším možném termínu. Děkujeme!

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Sychrova
591 02 Žďár nad Sázavou

info@zelena-hora.cz
www.zelena-hora.cz

Nedaří se vám najít na webu informaci, kterou potřebujete? Využijte fulltextové vyhledávání.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.